Hotel Havel

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Staré náměstí 61, Rychnov nad Kněžnou 51601

Tříhvězdičkový hotel Havel přivítá své hosty v samém centru města Rychnova nad Kněžnou. Hotel sídlí přímo na Starém náměstí v zrekonstruované, ve více než 150 let staré historické budově. Kromě komfortního ubytování v 26 pokojích poskytuje hotel unikátní prostory ve sklepení, ve kterém se nachází historická Hodovní síň a stylová hotelová vinárna. Tyto prostory jsou jedinečným místem k pořádání svateb, firemních, společenských i rodinných akcí. Dále je hostům k dispozici sauna s vířivkou, stylová hotelová restaurace, secesní kavárna a tradiční česká pivnice pro kuřáky s 40 místy.
Soukromé parkování je hostům umožněno zdarma v areálu hotelu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Havel On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový Standard pokoj
Dvoulůžkový Deluxe pokoj
Apartmá

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Havel Pokoje

Komfortní ubytování je poskytováno v 26 ti pokojích ve složení 1x apartmá, 1x jednolůžkový pokoj a 24x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky. V roce 2013 došlo k rekonstrukci 11 ti pokojů, které jsou vybaveny ve stylu Art deco. V 1.patře je k dispozici i bezbariérový pokoj.

Pokoje i apartmán mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují telefonem, rádiem, pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.
Recepce poskytuje informační a sekretářské služby, praní prádla, úschovnu zavazadel aj.
Domácí mazlíček může být ubytován.

Hotel Havel Gastronomie

Součástí hotelu je nekuřácká restaurace, která slouží nejenom pro hotelové hosty. Jídla české i světové gastronomie připravují kuchaři pod vedením šéfkuchaře Petra Seiberta. Jídelní lístek je obměňován, pořádají se také tématicky laděné akce, např. zvěřinové hody, svatohavelské posvícení, zabíjačkové hody a další. Kromě dobrého jídla nabízí restaurace širokou nabídku vín. V restauraci se nachází také salónek pro cca 20 osob, který je vhodný pro firemní posezení nebo rodinou oslavu.

Hotel Havel Recepce

Hotelová recepce je otevřena vždy od 6:00 do 24:00. Pozdější příjezdy hostů, prosím, hlaste vždy při zajišťování rezervace.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Hotel Havel Dostupnost

Osobní auto: bezplatné parkování před hotelem na náměstí. Parkoviště je střeženo kamerovým systémem měsra Rychnov nad Kněžnou. Omezený počet parkovacích míst v hotelovém dvoře.


Železnice: nádraží Rychnov nad Kněžnou je vzdálené 800m od hotelu, při vícedenním ubytování bezplatný odvoz včetně zavazadel.


Autobus: autobusové nádraží 50m od hotelu (MHD –zastávka u hotelu).

Hotel Havel Okolí

V Rychnově nad Kněžnou a jeho okolí naleznete spoustu zajímavých míst a historických památek. V Přírodním parku Les Včelný se rozprostírá rekreační jezírko Ivanské jezero. Dominantu města tvoří Kolowratský zámek spolu s průčelím kostela Nejsvětější Trojice. Navštívit můžete také Orlickou galerii a Muzeum Orlických hor, Židovskou synagogu, Muzeum hraček a další. Na výlet se můžete vydat do Anenského údolí, k Přírodní památce Sfinga, na zámek Potštejn atd.

Hotel Havel

Staré náměstí 61, Rychnov nad Kněžnou
Zobrazit celou mapu